Kurumsal Rehber Hizmeti sektörde 5 yıla aşkın tecrübesini, zaman içerisinde güvenilir adımlarla, hizmet verdiği firmalar ile büyümeyi hedefleyen, sonuç odaklı ve piyasa gerçekleri ile doğru orantılı olarak; siz değerli firma ve çözüm ortaklarına ait hedef müşteri kitlelerini buluşturan ve  bu bağlamda haritalara kayıt servisi, arama motorları ve sosyal medya platformları ile profesyoneller ile partner olarak çalışan bir firmadır.

Hizmetlerimiz arasında SEO Çalışmaları, Sosyal Medya yönetimi, Google Adwords planlama, Google Harita ve Yandex Navigasyon sistemlerine kayıt, yenileme ve bilgi güncelleme gibi hizmetler başta olmak üzere digital alanda tüm ihtiyaçlarınıza potansiyel çözümler üretebilecek kalifiye, işinde uzman  bir ekibimiz hali hazırda size yardımcı olabilmek için hazır bekliyor.

Hizmet verdiği firmalar ile birlikte büyümeyi hedefleyen Kurumsal Rehber Hizmeti 2018 Yılında sermaye artırımı ve kurumsallaşmaya yönelik olarak; Kurumsal Web Hizmeti Tic.Ltd.Şti. unvanını alarak emin adımlar ile yoluna devam etmektedir.

www.kurumsalrehberhizmeti.com bir Kurumsal Web Hizmeti kuruluşudur.


Kurumsal Rehber Hizmeti bir Kurumsal Web Hizmeti kuruluşudur.